Platforma este disponibilă în următoarele țări: Poland Romania
Aforti Exchange

Cursuri actuale

Actualizarea datelor: 18 iulie 2018, 11:42
MonedăCumpărareVânzare
EUR RON4,64284,6638
USD RON3,99554,0175
CHF RON3,88814,1030
GBP RON5,10935,3261
SEK RON0,44890,4550
PLN RON1,08071,0831
CZK RON0,17740,1830
RUB RON0,06090,0662
NOK RON0,48650,4925
BGN RON2,37432,3838
JPY RON0,03290,0380
HUF RON *1,43241,4413
EUR SEK10,291210,3008
EUR USD1,15391,1690
EUR CZK25,803525,8385
EUR NOK9,50109,5108
* Moneda HUF are cursul valutar afișat pentru 100 de unități

Cursuri valutare obținute pentru tranzacțiile de minim 100 000 EUR.