Platforma este disponibilă în următoarele țări: Poland Romania
Aforti Exchange

Cursuri actuale

Actualizarea datelor: 19 aprilie 2019, 23:59
MonedăCumpărareVânzare
EUR RON4,67724,8360
USD RON4,15204,3100
CHF RON4,00434,3374
GBP RON5,37985,6959
SEK RON0,39450,5155
CZK RON0,12490,2455
RUB RON0,00600,1262
NOK RON0,43640,5580
BGN RON2,36952,4966
JPY RON-0,02220,0979
HUF RON *1,42401,5490
EUR SEK10,395710,5242
EUR USD1,05931,1897
EUR CZK25,624025,7740
EUR NOK9,49699,6419
PLN RON1,05281,1699
* Moneda HUF are cursul valutar afișat pentru 100 de unități

Cursuri valutare obținute pentru tranzacțiile de minim 100 000 EUR.

×Ne cerem scuze! Browserul dumneavoastră CommonCrawl 2.0 nu îndeplinește parametrii minimi ceruți de platforma noastră. Vă rugăm să actualizați browserul.