Platforma este disponibilă în următoarele țări: Poland Romania
Aforti Exchange

Cursuri actuale

Actualizarea datelor: 23 octombrie 2018, 15:17
MonedăCumpărareVânzare
EUR RON4,64874,6835
USD RON4,04794,0850
CHF RON3,98034,1903
GBP RON5,26945,4036
SEK RON0,45010,4512
PLN RON1,08761,0851
CZK RON0,18050,1811
RUB RON0,06210,0624
NOK RON0,49060,4916
BGN RON2,38342,3880
JPY RON0,03620,0363
HUF RON *1,44401,4480
EUR SEK10,353710,3582
EUR USD1,14241,1526
EUR CZK25,799525,8295
EUR NOK9,50209,5066
* Moneda HUF are cursul valutar afișat pentru 100 de unități

Cursuri valutare obținute pentru tranzacțiile de minim 100 000 EUR.

×Ne cerem scuze! Browserul dumneavoastră CommonCrawl 2.0 nu îndeplinește parametrii minimi ceruți de platforma noastră. Vă rugăm să actualizați browserul.