Platforma este disponibilă în următoarele țări: Poland Romania
Aforti Exchange

Cursuri actuale

Actualizarea datelor: 15 august 2018, 01:54
MonedăCumpărareVânzare
EUR RON4,64754,6640
USD RON4,09274,1118
CHF RON4,02164,2319
GBP RON5,11385,3241
SEK RON0,44720,4502
PLN RON1,08281,0819
CZK RON0,17980,1824
RUB RON0,06070,0628
NOK RON0,48610,4892
BGN RON2,37752,3838
JPY RON0,03580,0379
HUF RON *1,43901,4450
EUR SEK10,372310,3825
EUR USD1,12891,1410
EUR CZK25,656025,7330
EUR NOK9,54219,5526
* Moneda HUF are cursul valutar afișat pentru 100 de unități

Cursuri valutare obținute pentru tranzacțiile de minim 100 000 EUR.