Platforma este disponibilă în următoarele țări: Poland Romania
Aforti Exchange

Cursuri actuale

Actualizarea datelor: 11 decembrie 2018, 09:20
MonedăCumpărareVânzare
EUR RON4,63244,6670
USD RON4,07104,1086
CHF RON4,03114,2398
GBP RON5,11525,2465
SEK RON0,45040,4515
PLN RON1,08471,0821
CZK RON0,17950,1801
RUB RON0,06140,0616
NOK RON0,47830,4794
BGN RON2,37512,3804
JPY RON0,03610,0362
HUF RON *1,43601,4410
EUR SEK10,312210,3167
EUR USD1,13211,1422
EUR CZK25,850025,8800
EUR NOK9,71049,7148
* Moneda HUF are cursul valutar afișat pentru 100 de unități

Cursuri valutare obținute pentru tranzacțiile de minim 100 000 EUR.

×Ne cerem scuze! Browserul dumneavoastră CommonCrawl 2.0 nu îndeplinește parametrii minimi ceruți de platforma noastră. Vă rugăm să actualizați browserul.