Platforma este disponibilă în următoarele țări: Poland Romania
Aforti Exchange

Cursuri actuale

Actualizarea datelor: 20 martie 2019, 05:30
MonedăCumpărareVânzare
EUR RON4,70614,8146
USD RON4,14124,2505
CHF RON4,05764,3379
GBP RON5,46995,7333
SEK RON0,41920,4915
CZK RON0,15000,2218
RUB RON0,02950,1009
NOK RON0,45530,5278
BGN RON2,39632,4734
JPY RON0,00200,0732
HUF RON *1,48241,5596
EUR SEK10,415010,4939
EUR USD1,09391,1753
EUR CZK25,546425,6776
EUR NOK9,64759,7262
PLN RON1,07621,1442
* Moneda HUF are cursul valutar afișat pentru 100 de unități

Cursuri valutare obținute pentru tranzacțiile de minim 100 000 EUR.

×Ne cerem scuze! Browserul dumneavoastră CommonCrawl 2.0 nu îndeplinește parametrii minimi ceruți de platforma noastră. Vă rugăm să actualizați browserul.