Platforma este disponibilă în următoarele țări: Poland Romania
Aforti Exchange

Cursuri actuale

Actualizarea datelor: 18 ianuarie 2019, 23:59
MonedăCumpărareVânzare
EUR RON4,68644,7207
USD RON4,12174,1596
CHF RON4,05364,2635
GBP RON5,30265,4351
SEK RON0,45800,4594
PLN RON1,09911,0957
CZK RON0,18360,1843
RUB RON0,06240,0626
NOK RON0,48280,4844
BGN RON2,40212,4081
JPY RON0,03770,0378
HUF RON *1,47601,4820
EUR SEK10,253910,2624
EUR USD1,13131,1416
EUR CZK25,567025,5970
EUR NOK9,71829,7364
RON PLN0,91320,9151
* Moneda HUF are cursul valutar afișat pentru 100 de unități

Cursuri valutare obținute pentru tranzacțiile de minim 100 000 EUR.

×Ne cerem scuze! Browserul dumneavoastră CommonCrawl 2.0 nu îndeplinește parametrii minimi ceruți de platforma noastră. Vă rugăm să actualizați browserul.