Platforma este disponibilă în următoarele țări: Poland Romania
Aforti Exchange

Cursuri actuale

Actualizarea datelor: 25 mai 2018, 00:36
MonedăCumpărareVânzare
EUR RON4,61784,6404
USD RON3,93753,9592
CHF RON3,97583,9908
GBP RON5,27715,2906
SEK RON0,44820,4534
PLN RON1,07351,0741
CZK RON0,17720,1818
RUB RON0,06200,0662
NOK RON0,48480,4902
BGN RON2,36182,3710
JPY RON0,03410,0382
HUF RON *1,44451,4543
EUR SEK10,258810,2740
EUR USD1,16511,1793
EUR CZK25,766825,8241
EUR NOK9,48859,5005
* Moneda HUF are cursul valutar afișat pentru 100 de unități

Cursuri valutare obținute pentru tranzacțiile de minim 100 000 EUR.